VAI ESAT SASNIEDZIS 18 GADU VECUMU?

Izvēlne

Spānijas vīna dārzu vizīte

Interbaltija AG tikko atgriezusies no Spānijas vīndārzu vizītes. Eksperti atzinīgi novērtējuši Marques de Riscal apbalvoto vīndarītavu, El Coto viesmīlīgo uzņemšanu un Baron de Ley elegantos vīnus. Apmeklēts Guggenheim muzejs Bilbao (starpcitu, iesakām ikvienam, ja dodaties Spānijas virzienā un izvēlaties Bilbao lidostu), kā arī nogaršotas tapas slavenajā Laurel ielā (te interesantiem saite: http://www.callelaurel.org/en). Iekarotas baznīcu smailes un, protams, izgaršoti dažādi vīni.  

Marques de Riscal namā degustējamo vīnu liste:

MR Rueda white 2017 MR Limousin 2017 MR Rosado 2017 Arienzo Crianza 2015 MR Reserva 2014 MR Gran Reserva 2008 and Barón de Chirel red 2014

  Bet tas bija tikai sākums… Par naktsmājām izvēlējāmies viesnīcu Hotel Husa Gran Via – Logroño. Un jāteic tikai tie labākie vārdi (https://www.hotelgranvialogrono.com/en/?repeat=w3tc). Pārbaudījām Laguardia un Logrono pilsētu viesmīlību, apmeklējām El Coto jaunos vīndārzus Finca Carbonera, kas uzskatāmi par Riojas gaišo vīnogu lielo iespēju. Tā teikt Rioja (Rioha) joprojām stabili turās. Ja vēlaties būt nākamais eksperts kādā no Interbaltija AG vīna ceļojumiem, uzrunājiet Interbaltija AG aģentus, kā to realizēt.      


 

Pierakstīties jaunumiem