VAI ESAT SASNIEDZIS 18 GADU VECUMU?

Izvēlne

Komanda

Romāns Komars

Izpilddirektors

+37129487686

Romans.komars@interbaltija.lv

Kristaps Rumbins

HORECA daļas vadītājs, Riedel vēstnieks Latvijā

+37126532013

Kristaps.Rumbins@interbaltija.lv

Ainārs Valeiņa

Tirdzniecības daļas vadītājs

+37129208044

Ainars.valeina@interbaltija.lv

Marina Puškarjova

Tirdzniecības pārstāve

+37129688620

Marina.Puskarjova@interbaltija.lv

Marta Kravale – Runce

Loģistikas daļas vadītāja

+371 26539151

Marta.Kravale-Runce@interbaltija.lv

Ilze Skulte

Tirdzniecības pārstāve

+37129470944

Ilze.Skulte@interbaltija.lv

Māris Apsītis

Tirdzniecības vadītāja asistents

+37128673330

Maris.Apsitis@interbaltija.lv

Edgars Sloka

Lielo Klientu tirdzniecības vadītājs

+37128369536

Edgars.sloka@interbaltija.lv

Gunta Hūna

Tirdzniecības pārstāve Kurzemē

+37126584166

Gunta.huna@interbaltija.lv