VAI ESAT SASNIEDZIS 18 GADU VECUMU?

Izvēlne

Par uzņēmumu

AS Interbaltija AG

Interbaltija ir viens no pieredzes bagātākajiem un cienītākajiem uzņēmumiem Latvijā, kas specializējas alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu importēšanā un izplatīšanā. Tāpat uzņēmums ir oficiālais RIEDEL glāžu importētājs Latvijā. Interbaltija augsti vērtē profesionalitāti un izglītību, tāpēc kopš 2015. gada ir oficiālais WSET pārstāvis Latvijā. Kopš 2017. gada uzņēmums ietilpst Amber Beverage Group sastāvā. Interbaltija galvenokārt specializējas izcilu vīna kolekciju veidošanā, tomēr viņu piedāvājumā atradīsiet arī labus konjakus, viskijus, izcilus šampaniešus, kā arī portvīnu, madeiru, šeriju, marsalu, kalvadosu, absintu, degvīnu, brendiju, grapu, rumu, liķieri, džinu un arī bezalkoholiskos dzērienus. Interbaltija dzērienu portfelī ir tādi pazīstami zīmoli kā Bollinger, Taittinger, Segura Viudas, Santa Margherita, Villa Maria, Abrau Durso, Louis Latour, Simonnet Febvre, Gerard Bertrand, Miraval, Planeta, Tenuta dell'Ornellaia, Tenuta di San Guido, Zenato , Arinzano, El Coto, Marques de Riscal, Pesquera, Vega Sicilia, Pingus, Loosen, Amosa, Chateau St. Michelle Wine Estates, Wolf Blass, Matua, Villa Maria, Cono Sur, Simonsig, Achaval Ferrer, Symington, Diplomatico, Barceolo, S.Pellegrino,Acqua Panna, un daudzi citi.

3

zīmola veikali

175657

pārdotu dzērienu šogad

30

dzērienu veidi sortimentā

221996

uzlabotas ballītes

Profesionāla komanda

Interbaltija dibināta 1991. gadā un šobrīd ar uzņēmuma vairāk nekā 200 pārstāvētajiem zīmoliem strādā 40 cilvēku plaša komanda. Lielākajai daļai komandas ir ilggadēja pieredze industrijā, sevi pārliecinoši piesakot vīnziņu aprindās. Uzņēmuma komandu veido patiesi entuziastiski cilvēki, kas gan darbā, gan ārpus tā veicina Latvijas vīna kultūras attīstību – starp mums ir Latvijas Vīnziņu Asociācijas dibinātāji un ilggadēji tās dalībnieki. Interbaltija lepojas, ka tās komandā ietilpst Latvijas labākie vīnziņi, kas sevi ir pierādījuši gan pašmāju konkursos, gan Baltijas un Eiropas līmenī. Interbaltijas komanda ir ambicioza, katrs sevi turpina attīstīt gan individuāli, studējot prestižajās skolās WSET, Court Master of Sommelier un Institute of Masters of Wine), gan komandā – organizējot degustācijas, apmācības un dažādus seminārus.

Par Amber Beverage Group

Amber Beverage Group (ABG) ir starptautisks alkoholisko dzērienu ražošanas un izplatīšanas koncerns. Tas darbojas globālā mērogā no galvenā biroja Luksemburgā, kā arī caur ražošanas un izplatīšanas uzņēmumiem Krievijā, Meksikā, Lielbritānijā, Austrālijā, Austrijā un Baltijā – tā vēsturiskajā mājvietā. ABG nodarbina vairāk nekā 2000 darbinieku, kas nodrošina ražošanas, pildīšanas, tirdzniecības, izplatīšanas, eksportēšanas un mazumtirdzniecības funkcijas. Grupas zīmolu portfelī ietilpst vairāk nekā 600 zīmolu, ko tā aktīvi izplata vairāk nekā 185 tirgos visā pasaulē.